.

.

המחיר המעולה
עגלת תינוק טיולון 3 ב-1 מתקפל עגלת תינוק נסיעות מערכת עריסה ההובלה,הלם עמיד גבוהה נוף יוקרה עגלת תינוק טיולון עבור הרך הנולד ופעוטות (צבע : אדום)

עגלת תינוק טיולון 3 ב-1 מתקפל עגלת תינוק נסיעות מערכת עריסה ההובלה,הלם עמיד גבוהה נוף יוקרה עגלת תינוק טיולון

ILS 749.99

במלאי
במחסן.

מושב מכונית עגלה משולבת ?הפיך העגלה יכולה מול אחורית ולא קדמית.אנשים שונים של גובה לא צריך להתכופף כאשר מטיילים מאז הכידון מתכוונן.אתה יכול לרכוס את החופה ואת העריסה כדי לשטוף אותם.גמיש הגלגלים הקדמיים עם 360 מעלות סיבוב לעשות את זה קל לך לשלוט על כל עגלה. ?עיצוב ארגונומי, נהדר עבור תינוקות ופעוטות התינוק.רסיס המראה נראה מאוד אלגנטי יוקרה; ספיגת זעזועים עיצוב,המתאים ספיגת זעזועים בעוצמה יכול להיות מותאם על פי שונה תנאי הכביש. ?סגסוגת אלומיניום מסגרת מבנה מבטיח כי העגלה עמיד מקסימום יכולת נשיאת עומס הוא 70kg.גם תכונות גדולה אחסון מגש הסל מתחת לעגלה וגם תיק נשיאה לאחסון קל. ?הטיולון מתאים 0-3 שנים התינוק.את מושב הטיולון יכול להיות מותאם על שלוש הנטיות (שוכב, חצי שוכב, יושב זווית ),יסודות עבור תינוקות שרק נולדו. ?קל לנשיאה, בלחיצת כפתור הרכב, גודל קטן, קל לשים לתוך תא המטען, התינוק יכול לשבת בקרוואן לנסוע בכל זמן.מפרט המוצר】נושאות משקל : 15kg Applicable גיל : 0 עד 36 months Target מגדר מבוא Unisex Cart סוג : העלייה car Seating קיבולת : 1【החבילה כולל】1 * עגלה【טיפ】על הריח : כל תינוק חדש העגלה יהיה קצת ריח.מותג חדש, חומרים, בדים, פלסטיק, גלגלים וכו', בנוסף סגרה את הקופסה, יהיה מעט ריח בתיבה.פעם אחת את העגלה מורכב, למקם אותו במקום מאוורר השימוש בו.על הבדל צבע : מוצר זה נלקח בצורה דומה, אך בשל תנאי תאורה שונים, שונים מציג סיבות אישיות, בפועל אובייקט אולי קצת צבע סטייה מן התמונה, ואת הצבע הסופי כפוף בפועל אובייקט.לגבי גודל : לפני קניית עגלת תינוק, עיין התינוק פרטי וגודל הגיליון.המוצר נמדדת על ידי יד ושם יהיה כמה שגיאות.גודל בפועל הוא כפוף המוצר בפועל.

המאפיינים הבסיסיים

ההצעות הטובות ביותר
ILS 284.99

25% לקפל קטן יותר מאשר הנוכחי Fast Action לקפל את הטיולון הופך אחסון קל עבור ההורים.Graco החתימה של Fast Action של שנייה

ILS 434.99

? גודל קטן אחרי הקיפול, זה יותר נוח לפתוח את המכונית, זה לוקח רק שנייה אחת בקלות, לבטל את המכונית, וזה יכול �